Dlaczego Subtiliter?

Biznes kładzie obecnie nacisk na rozwój technologii kognitywnych jako całokształt działań skoncentrowanych wokół automatyzacji i autonomizacji pracy komputerów, zdolnych do samodzielnego uczenia się i koordynowania swoich działań.
biznes

uczenie maszynowe
UCZENIE MASZYNOWE to zdolność systemów komputerowych do doskonalenia się i poprawy ich wydajności poprzez pracę na danych, ale bez konieczności podążania za wyraźnie zaprogramowanymi instrukcjami. Ma ono szeroki wachlarz zastosowań, począwszy od klasyfikacji danych do prognozowania, po wykrywanie anomalii w ruchu sieciowym aż po personalizację działań.

Co daje Subtiliter?


Generowanie nowych wniosków - Subtiliter poprzez uczenie maszynowe i inne zaawansowane technologie analityczne pozwala na dokonywanie wcześniej niedostępnych spostrzeżeń, ukrytych w dużych zbiorach danych, w tym w danych niestrukturalnych.

Poprawa najważniejszych funkcjonalności zaszytych w CRM (Autonomic Sales) i ERP (Integrator 3.0)- dzięki temu można wykonywać te same zadania lepiej i szybciej.

Automatyka - Subtiliter pozwala zautomatyzować zadania poprzednio wykonywane przez ludzi.

Korzyści osiągane ze stosowania technologii kognitywnych

Od strony klienta

poprawa obsługi klienta
49%
personalizacja klienta
49%
wzrost zaangażowania klienta
43%
szybka odpowiedż na potrzeby
42%

Od strony biznesu

poprawa produktywności
49%
poprawa decyzyjności i planowania
46%
redukcja ryzyka
46%
redukcja kosztów
45%

Od strony rozwoju

rozszerzenie ekosystemu
42%
szybsze wejście na inne rynki
43%
zwiększenie innowacyjności
43%
źródło: IBM, The Cognitive Advantage Report

Przyszłość technologii kognitywnych

Biznes kładzie obecnie nacisk na rozwój nowej dyscypliny w naukach ścisłych, jaką jest cognitive computing, czyli technologie kognitywne. To całokształt działań skoncentrowanych wokół automatyzacji i autonomizacji pracy komputerów, zdolnych do samodzielnego uczenia się i koordynowania swoich działań. Świat w którym rozwiązania technologiczne potrafią uczyć się, rozpoznają język ludzi i same komunikują się z człowiekiem za pomocą języka naturalnego przestaje być rodem z filmów science fiction. Na rynku oprogramowania dla przedsiębiorstw takie rozwiązania już działają i będą się dalej rozwijać. W raporcie "Technology, Media and Telecommunication Predictions, 2016" eksperci Deloitte wspominają, że do końca 2016 więcej niż 80% ze 100 największych globalnych firm tworzących systemy dla przedsiębiorstw będzie integrować technologie kognitywne ze swymi produktami, a do 2020 będzie ich już 95%.

żródło: "Biznes sterowany algorytmami" - Beata Mejssner, Computerworld, 12.12.2016
Zapytaj o ofertę dla Ciebie