<< POWRÓT

Sztuczna inteligencja

to wykonywanie przez maszynę czynności w taki sposób, jak by to robił człowiek ale szybciej, sprawniej i przy niższych kosztach uzyskania efektu. Korzystaj z możliwości jakie daje zastosowanie uczenia maszynowego i analizy predekcyjnej.

- Bez zmęczenia, precyzyjnie. Subtiliter codziennie zaplanuje pracę sprzedawców, wyznaczając klientów, z którymi należy się skontaktować i planując jaką ofertę należy im złożyć.

- Automatyzacja kontaktów. Samodzielne przechwytywanie zapytań, wstępne poznanie potrzeb klienta i przekazanie leadu do odpowiedniego działu.

- Zero straconych lub mrożonych leadów! Po otrzymaniu zapytania, system samodzielnie podpowie co należy zrobić by doprowadzić do transakcji i nie pozwoli na nie wykonanie zaplanowanych czynności.

- Optymalizacja działań marketingowych poprzez dokładną analizę skuteczności reklamy, tendencję, wzajemnego wpływu źródeł dodatrcia klienta na siebie z pomiarem zależności.

- Wiesz ile wydasz na reklamę! Przewidywanie budżetu reklamowego wraz z jego przeznaczeniem w określonym czasie i mediach.


Power THTG

to nowoczesny system klasy BI dzięki któremu zobaczysz i zobrazujesz swoje dane, a jeśli do tego dodamy automatyczne przygotowywanie raportów i cykliczną ich wysyłkę do wskazanych osób oraz analizę predykcyjną to na pewno zyskasz pełny obraz i dostęp do informacji.

- Koniec z oczekiwaniem na raporty! Od dziś otrzymasz je właśnie wtedy gdy tego chcesz. System automatycznie i codziennie dostarczy dane.

- Buduj raporty i zestawienia korzystając z dowolnej szaty graficznej. Wizualizacja danych to klucz do sukcesu!

- Zbuduj system alertów by w Twoim kalendarzu, skrzynce pocztowej lub za pomocą sms otrzymać ostrzeżenie na czas.

- Korzystaj z analizy predykcyjnej i uczenia maszynowego w analizie danych tak by w łatwy i szybki sposób znajdować skutek i przyczynę!

Zapytaj o ofertę dla Ciebie